Künye

İmtiyaz Sahibi/Grantee

MEB HABER BASIN VE YAYINCILIK A.Ş

iletisim@tcmebhaber.com

Editörler/Editors

Serkan ÖZYILMAZ-sozyilmaz@tcmebhaber.com

Erol ALKAYA-ealkaya@tcmebhaber.com

Hakan TUNÇ-htunc@tcmebhaber.com

Sibel CANDAN-scandan@tcmebhaber.com

Gece Vardiyası Editörü/Night Shift Editor

Özge YOLDAŞ-oyoldas@tcmebhaber.com

Hukuk Danışmanı/Jurisconsult

Av. Neslihan Özyurt

Reklam Müdürü / Adverrising Manager
Onur Bakır

iletisim@tcmebhaber.com

İletişim/e-mail/Contact

iletisim@tcmebhaber.com


Yazılım/Software

TE Bilişim - HS RUSH

www.tebilisim.com


Adres/Adress

iletisim@tcmebhaber.com

Her Türlü Tekzip İletişim için  aşağıda ki e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

iletisim@tcmebhaber.com


Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

tcmebhaber.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

tcmebhaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz


Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2020 tcmebhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları tcmebhaber.com'e aittir. tcmebhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar tcmebhaber.com'in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

tcmebhaber.com'eki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. tcmebhaber.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the tcmebhaber.com However, sometimes the tcmebhaber.com uses third parties to process your information.

tcmebhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the tcmebhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the tcmebhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the tcmebhaber.com and its services.