Ahşap Fakro Çatı Merdiveni

Ahşap Fakro Çatı Merdiveni (Görüntülenme Sayısı: 18)
Sektör İnternet
İlan Tarihi 2 yıl önce
Firma No 8
Telefon 0216 498 89 81
Faks 0216 498 89 81
Web Sitesi https://www.fakrocatipencereleri.com
Adres Ahmet Yesevi Mahallesi Çamlık Caddesi Sema Sokak No:9 Sultanbeyli / İstanbul
İl/İlçe Samandıra / İstanbul
Firma Hakkında
Yaşam alanlarında farklılığı sevenlerin kullandığı en özel yer çatı katları olmaktadır. Hemen herkesin severek kaldığı ve dostları ile vakit geçirdiği yerlerden biri haline gelen çatı katı gerek villa tarzı alanlarda gerekse yükselen yapıların son katlarına özel olarak tasarlanabilmektedir. Ayrıca yaşam alanlarında çatı katına çıkarken mekanın küçük olması itibari ile alanın daralmasına bir alternatif mimari olarak düşünülen katlanabilir merdivenler çok amaçlı olarak çatı merdiveni imalatı ile beğeninize sunulabilmektedir.

Başta yer kaplamayan özelliğiyle tavanınıza dekoratif de bir görünüm kazandıran çatı merdiveni farklı yapı elemanlarından oluşabildiği gibi geniş bir yelpazede zevkinize ve ihtiyaçlarınıza hitap edebilmektedir. Ayrıca merdivenin dış yüzey kaplaması çatı merdiveni kapalı iken odanızın tavan rengi ile uyumlu seçenekleriyle de gizli bir bölme gibi kullanılmasını mümkün kılmaktadır. Kolay ve pratik kullanımı ile yer kaplamayan merdiveni ihtiyaçlarınıza uygun olarak kullanabilirsiniz.

Günümüzde kadınların en çok tercih ettiği model seçenekleri arasında yer alan ahşap çatı merdiveni ahşabın göz alıcı ihtişamının çatı katlarından muhteşem bir uyum içerisinde sergilenmesine olanak sağlamaktadır. Düşük metre kareli alanlarda katlanabilir özelliğiyle portatif bir kullanım olanağı sunan modeller hafifliğiyle de klasik merdivenlerin aksine güvenilir bir kullanım olanağı sunmaktadır.

Yapı malzemelerinin türüne uygun olarak sağlam yapıda her basamağı güvenliğinize de kalıcı bir teminat oluşturacaktır. Kullanım tercihlerinize ve zevkinize uygun olarak seçeceğiniz çatı merdiveni modelleri zengin ürün yelpazesinde otomatik, elektrikli, makaslı ve buna benzer seçeneklerle ihtiyaçlarınıza hitap etmektedir. Uygun fiyatları ile de tavan için çatıya düşünebileceğiniz çatı merdiveni modelleri kolay ve pratik kullanım olanağı sağladığı gibi mekanın şık ve estetik görünümüne de fazlasıyla katkı sağlayarak huzur verici bir yaşam alanında sevdiklerinizle hoşça vakit geçirmenize olanak sağlamaktadır.